Audio Talking Pen Learning Machine Translation Pen Smart Book Reader Educational 8GB MP3 Recording Sound Pen
Material: All metal with LED display
Function: point reading, recording, reading, follow, MP3, DIY recording, English search, download updates

Talking Pen Details:

Talking Pen Specifications:
| Bulit-in memory | 8GB |
| Battery | Li-ion battery |
| Charge | DC5V 300mA |
| USB Port | High speed USB2.0 |
| Outside size | 126*30*20mm |
| Weight | 38g |
| Loudspeaker | 8Ω, 1W |
| Material | All metal with LED display |

Our Advantages:










Packaging & Shipping

Hot Tags: talking pen learning machine translater, manufacturers, suppliers, factory, wholesale, customized


