Silver Tabletforsexy Tablet PC 1080P 15 Inch New Tablets 156 Inches Cheap Laptop Notebook Laptop Intel Stock
| Specifications | |
| CPU | intel 8 generation celeron J3455 |
| Frequency | 1.5GHz, turbo max 2.3GHz, 2M cache, 14nm |
| RAM | 8GB LPDDR3 |
| ROM | 256GB |
| upgrade support | |
| TF card support | |
| Graphics | intel ® core graphics card 500 |
| Screen | 15.6 inch IPS screen, resolution 1920*1080 |
| Battery | 9000mAh, 3.7V Non detachable |
| Ports | USB 3.0*2 Micro HDMI output |
| Micro SD(TF)slot, 3.5MM headset | |
| DC in port (charger included) | |
| Connects | intel 2.4G/5G dual channel WiFi, BT4.0 |
| OS | Windows 10 license |
| Size | about : 360*238*7.5mm ( the thin part) |
| Weight | about:1.6KG |




Hot Tags: silver tablet pc 1080p new tablets 156 inches, manufacturers, suppliers, factory, wholesale, customized


